FİYATLANDIRMA
 

Fiyatlandırma politikamız ''Ne kadar yararlanırsanız o kadar ödersiniz'' şeklindedir. Tesisimiz ticari bir müessese olmasına rağmen para bizim için ilk sırada gelmemektedir. Karşılıklı memnuniyet daha önemlidir.

Tesisimizden bir restoran gibi yiyecek ve içecekleri satın alarak yararlanabileceğiniz gibi, kendi yiyecek ve içeceklerinizle beraber gelip bizden masa-mangal-tabak çanak servisi-otopark-gölgelik gibi hizmetleri almak suretiyle de yararlanabilirsiniz. Kendi kahvaltınızı getirebileceğiniz gibi, bizden kahvaltı veya başka bir ürün satın alabilirsiniz.

Yiyecek ve içecekleri yanınızda getirmeyip bizden satın aldığınızda; masa-mangal-tabak çanak servisi-otopark-gölgelik vb. gibi temel hizmetlere ayrıca bir ücret ödemeden sadece geçerli fiyat listesi üzerinden ne kadar yer ve içerseniz onun ücretini ödersiniz. Bizden satın alacağınız etlerle mangal yapmak istediğinizde; isterseniz mangalınız yakılmış bir şekilde masanıza getirilir ve pişirme işlemini kendiniz yaparsınız, isterseniz de biz etlerinizi mangalda pişirerek size servis yaparız.

Etleri satın alırken fix-mönü, porsiyon, kilogram gibi seçenekler vardır. İsterseniz kendi mönünüzü kendiniz de oluşturabilirsiniz. Yiyecek ve içecekleri bizden satın almayıp yanınızda getirirseniz; otopark-masa-mangal-gölgelik-tabak çanak servisi-çeşme ve her masaya bir minderden oluşan hizmet paketi için tarafımıza kişi başı bir ücret ödersiniz. Bu ücret mevsim yoğunluğu, gün ve kalış sürenize bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

0-1-2 yaş grubu çocuklar tesisimizden ücretsiz yararlanabilir. 3-4-5 yaş grubu çocuklardan yarım ücret, daha büyük çocuklardan tam ücret talep edilmektedir. Bu ücretler uzun süreli kalışlar için düzenlenmiştir. Mangal almadan sadece kendi kahvaltınızı getirerek tesisimizden daha kısa süreli olarak yararlandığınızda daha az bir ücret ödersiniz. Bunların dışında tesisimizde çay kahve içmek, çocuklarınızı parkta eğlendirmek, yürüyüş yapmak, ata binmek vb. nedenlerle çok kısa süreli olarak gelebilirsiniz. Böyle bir durumda herhangi bir yiyecek içecek almışsanız aldıklarınızın ücreti, hiç bir şey almamışsanız makul bir giriş ücreti alınır.

Şirketler, okullar, düğünler, toplu organizasyonlar ve özel düzenlemeler karşılıklı olarak görüşmek suretiyle fiyatlandırılmaktadır.

Güncel Fiyatları www.polonezpark.com adresimizde bulabilirsiniz.

Sorularınız için 0530 880 99 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

İyi dileklerimizle…